Vítejte!

POZOR! Známe výherce soutěže s krmivy, grity a produkty VANROBAEYS za rok 2020!

Vážení chovatelé,

vítáme Vás na novém webu www.vanrobaeys.cz, který jsme pro Vás připravili pro lepší přístup ke stránkám s krmením a produkty té nejvyšší kvality.

Krmivo si stále můžete objednat a nechat dovést do našich svozových míst jako jsou Bohuňovice, Jindřichův Hradec, Lažany u Skutče, Nákří, Ostrožská Nová Ves a Podivín.

Letos jsme do nabídky pro Vás přidali skvělý koncept produktů od Belgické firmy AIDI, více v záložce “produkty AIDI”. Jde o ucelený koncept produktů, který by měl plně uspokojit Vás i Vaše holuby.

Dále jsou stále k dispozici s drobnými úpravami produkty Vanrobaeys.

Některé produkty byly nahrazeny novou řadou špičkových produktů, jako jsou Elektrolyt, Pivovarské kvasnice, česnekový olej a multivitamin za přijatelné ceny.

Pro Vaši lehčí orientaci jak, kdy a jaké produkty a krmení používat, jsme pro Vás připravili dvě varianty krmného a produktového plánu. Základní varianta BASIC obsahuje krmení a produkty, které by Vaši holubi v základu měli dostat.

Druhá varianta EXCLUSIVE obsahuje to nejlepší krmivo v prémiové kvalitě, stejně tak jako špičkové produkty. Vše navrženo a nachystáno tak, aby Vaši holubi mohli podávat maximální výkony.

Obě varianty byly zpracovány jako taková kostra, kterou je potřeba individuálně upravovat s ohledem na vzdálenost a náročnost závodů, stejně tak jako aktuální kondici Vašich holubů.

Bez ohledu na varianty krmného a produktového plánu si stále můžete objednat krmné směsi, na které jste si zvykli a které Vám vyhovují.

 

Vzhledem ke stálé problematice s Covidem 19, jsme letos upustili od tradiční soutěže. Tato soutěž byla vždy takovým vyvrcholením námi pořádané “Jedinečné aukce”. Tuto aukci bohužel nejsme schopni v aktuální nejisté době pořádat, tedy od soutěže zatím upouštíme. Věříme, že Vás tím neodradíme od nákupů špičkového krmení a produktů, který Vám každoročně umožňujeme.

 

Objednávejte do neděle 28. února 2021!

 

Jaké jsou výdejní místa? 

Bohuňovice, Lažany u Skutče, Podivín, Ostrožská Nová Ves, Nákří a Jindřichův Hradec...

VANROBAEYS.CZ | POŠTOVNÍ HOLUBI

VANROBAEYS.CZ | POŠTOVNÍ HOLUBI © 2022