Vítejte!

Objednávejte do 3.3.2024!!!

Jaké jsou výdejní místa? 

Bohuňovice, Lažany u Skutče, Podivín, Ostrožská Nová Ves, Jindřichův Hradec, Nákří a Žabokreky nad Nitrou...

Případně 30.3.2024 při Jedinečné aukci...

Vážení chovatelé,
 
vítáme Vás na webu www.vanrobaeys.cz, který jsme pro Vás připravili pro lepší přístup ke stránkám s krmením a produkty té nejvyšší kvality.
 
Krmivo si stále můžete objednat a nechat dovést do našich svozových míst jako jsou Bohuňovice, Jindřichův Hradec, Lažany u Skutče, Ostrožská Nová Ves, Podivín a Žabokreky nad Nitrou.
 
I letos jsme do nabídky pro Vás přidali novinky skvělého konceptu produktů a krmiv od Belgické firmy AIDI, více v záložkách “krmiva a produkty AIDI”. Jde o ucelený koncept produktů a krmiv, který by měl plně uspokojit Vás i Vaše holuby.

Dále jsou stále k dispozici s drobnými úpravami produkty Vanrobaeys.

Některé produkty byly loni nahrazeny novou řadou špičkových produktů, jako jsou Elektrolyt, Pivovarské kvasnice, česnekový olej a multivitamin za přijatelné ceny.

Pro Vaši lehčí orientaci jak, kdy a jaké produkty a krmení používat, jsme pro Vás připravili dvě varianty krmného a produktového plánu. Základní varianta BASIC obsahuje krmení a produkty, které by Vaši holubi v základu měli dostat.

Druhá varianta EXCLUSIVE obsahuje to nejlepší krmivo v prémiové kvalitě, stejně tak jako špičkové produkty. Vše navrženo a nachystáno tak, aby Vaši holubi mohli podávat maximální výkony.

Obě varianty byly zpracovány jako taková kostra, kterou je potřeba individuálně upravovat s ohledem na vzdálenost a náročnost závodů, stejně tak jako aktuální kondici Vašich holubů.

Bez ohledu na varianty krmného a produktového plánu si stále můžete objednat krmné směsi, na které jste si zvykli a které Vám vyhovují.

 

 

VANROBAEYS.CZ | POŠTOVNÍ HOLUBI

VANROBAEYS.CZ | POŠTOVNÍ HOLUBI © 2024